Upstays - 3 Rooms - Renovated - Pool - Air

  • 40 m²
  • 2 sypialni
  • 2 łazienki

Immogroom - 3 Rooms - Renovated - Pool - Air Cannes o powierzchni 40 m² oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Midi 21, położonych w odległości 6 min spacerem. Apartament oferuje taras z basenem bez krawędzi.

Immogroom - 3 Rooms - Renovated - Pool - Air oferuje również 2 łazienki.

Apartament oferuje również basen bez krawędzi.

Obiekt zapewnia gościom wygodę korzystania z udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak pełnowymiarowa kuchnia i jadalnia.

Wyspy Leryńskie znajduje się 2 km od 2-pokojowego apartamentu, natomiast Kościół Notre-Dame-de-l'Espérance znajduje się 2,1 km. Obiekt noclegowy jest zaledwie 20 min spacerem od centrum miasta. Musée de la Castre leży w odległości 25-minutowego spaceru stąd. Przystanek Boulevard Leader to w małej odległości od apartamentu.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Upstays - 3 Rooms - Renovated - Pool - Air
L'Ecrin Des Iles - Vue Mer, Piscine, Parking, Tennis
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

L'Ecrin Des Iles - Vue Mer, Piscine, Parking, Tennis

8.7
Świetny 3 opinie
18 m od nieruchomości
Upstays Garden Terrace Pool 28M2 Apartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Upstays Garden Terrace Pool 28M2 Apartment

18 m od nieruchomości
L'Ecrin Lolita Cannes - Exceptionnel
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

L'Ecrin Lolita Cannes - Exceptionnel

8.8
Świetny 10 opinii
28 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Nicea-Lazurowe Wybrzeże
    30 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Recepcja czynna 24h na dobę

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Basen typu „infinity”

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Taras
    • Herbata i kawa
    • Prasowanie

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencji06029022032HT
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Upstays - 3 Rooms - Renovated - Pool - Air akceptuje zwierzęta?
      Niestety Upstays - 3 Rooms - Renovated - Pool - Air nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w Upstays - 3 Rooms - Renovated - Pool - Air jest kuchnia?
      W Upstays - 3 Rooms - Renovated - Pool - Air goście znajdą aneks kuchenny z ekspresem do kawy/herbaty i przyborami kuchennymi.
    • Czy Upstays - 3 Rooms - Renovated - Pool - Air oferuje balkon lub taras dla gości?
      Upstays - 3 Rooms - Renovated - Pool - Air dysponuje tarasem z basenem bez krawędzi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Nicea-Lazurowe Wybrzeże
    30 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Upstays - 3 Rooms - Renovated - Pool - Air

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij